♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

BioBak - Kompost 0,5 kg

Náš kód:5605bak

Novinka
Přírodní bio-aktivní výrobek pro urychlení zrání zahradního kompostu se zachováním veškerých jeho živin a hnojních hodnot.
Podrobný popis
Skladem 3-5 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
208,12 Kčs DPH

416,24 Kč/kg

172,00 Kčbez DPH
Kód:5605bak
Váha:0.5
EAN:8596321021838
Značka:BioBak

Popis produktu

Bakterie do kompostu - přírodní bakteriální urychlovač kompostů pro urychlení zrání zahradního kompostu se zachováním veškerých jeho živin a hnojních hodnot.

Zcela přírodní a ekologický bio-aktivní výrobek BioBak urychlovač kompostu je určený k urychlení kompostování. Obvyklá délka kompostování je v rozsahu jednoho roku. Výrobek BioBak umí značně urychlit proces zkompostování zahradního odpadu a vybraného biologického odpadu z Vaší domácnosti. BioBak kompost je směs bakteriálních kultur smíchaných s nezpracovanými enzymy, emulgátory a živinami, speciálně navržená pro zkompostování organických odpadů (odpad po prořezávce - štěpka, kůra, piliny, tráva, listí, ovoce, zelenina, květiny, bioodpad z domácností apod.). Výrobek funguje ve dvou fázích: urychlení nastartování a výrazné zkrácení celého procesu kompostování. Při použití BioBak dochází k maximalizaci hnojících hodnot kompostu. .

Výhody?

+ Zachovává výživové hodnoty kompostu

+ Vhodný pro veškerý rostlinný a domácí bio odpad

+ Kompostujte bez zápachu

+ Kvalitní kompost = žádné chemické hnojivo

+ Odpuzuje dotěrný hmyz

+ Urychluje zrání kompostu až o 3 měsíce

Parametry

Váha kg
0.5
Značka
BioBak
Použití
Zahrada, Kompost