Hygienické plány pro úklidovou chemii Cleamen

23. květen 2018
Hygienické plány pro úklidovou chemii Cleamen

Co je to hygienický plán? Jedná se o závazný dokument který vyžadují státní instituce jako je například Hygiena a který definuje kde, jak často a s čím provádět úklid. Tyto dokumenty slouží k preciznímu postupu při úklidu (desinfekci atd.) a neměly by chybět v žádné moderní úklidové firmě, státní instituci či zodpovědné firmě. V oblastech kde je nutno udržovat perfektní hygienu je vytvoření tohoto plánu nutností nejen z praktického hlediska, ale také povinností vycházející z předpisů a legislativy. Pokud jste tedy majiteli například: kadeřnictví, posilovny, dětského klubu, restaurace, pekárny, úklidové firmy, hotelu, jídelny, bistra atd.. prostě všude kde se pohybují lidé ve zvýšené míře, nebo se pracuje s potravinami a ještě nemáte vytvořen soubor hygienických pravidel, tak hurá do toho než bude pozdě.

Zde si můžete sami vytvořit NOVÉ hygienické plány pro úklidovou chemii Cleamen, Krystal. Hygienické sanitační plány pro profesionální chemii P&G najdete zde.

Pokud si nevíte rady s výběrem úklidové chemie, čistících prostředků a úklidové techniky neváhejte nás kontaktovat a my pro vás vypracujeme zdarma tyto plány a dokumenty. Tato nabídka je platná pro zákazníky, kteří nakupují produkty od naší firmy. Volejte na +420 601 123 569 nebo napište email na obchodnik@allservices.cz.