♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

MERIDASAN Profi Spray 0,5 l Dezinfekce

Náš kód:DCM092

Dezinfekce MERIDASAN Profi Spray 0,5 l
Podrobný popis
Skladem 1 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
156,09 Kčs DPH

312,18 Kč/l

129,00 Kčbez DPH
Kód:DCM092
Váha:0.5
EAN:8596321332132
Výrobce:
Značka:Merida

Popis produktu

Dezinfekce MERIDASAN Profi Spray 0,5 l - tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst postřikem. Vhodný pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, ve školách, školkách, ubytovacích zařízeních, restauracích a jídelnách, administrativě atd.. Je charakteristický silným až 21 dní trvajícím (v případě nenarušení polymerové vrstvy) antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na dezinfikované plochy (např. sklo, dřevo, kovy, plast, textilie, pryž atd.). Přípravek je nekorozivní a neobsahuje chlor, aldehydy, alkohol ani fenoly. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů: přípravek je baktericidní (G+ a G- bakterie včetně MRSA), virucidní (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus, TBC), fungicidní, algicidní a mykobaktericidní.

Použití: nastříkat na dezinfikovanou plochu a nechat působit podle požadovaného účinku. Expozice 30 min. (pro mykobaktericidní účinek 60 min.) Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrchy bezprostředně po ošetření neomývat vodou. Přípravek neředit !

Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

Dodatečné údaje: EUH208 Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,025 g/100 g; parfémy; desinfekční prostředky.

Parametry

Objem ( l )
0.5
Značka
Merida
Použití
Dezinfekce, Univerzální, Potravinářství, Zdravotnictví