♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

Mikrovláknová utěrka PU, 30 x 30 cm, 300 g, PU

Náš kód:100061

Mikrovláknová utěrka 30 x 30 cm
Podrobný popis
Skladem 3-5 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
33,88 Kčs DPH
28,00 Kčbez DPH
Kód:100061
Váha:0.32
EAN:8590786221345
Značka:Clanax

Popis produktu

Mikrovláknová utěrka 30 x 30 cm - výborná utěrka z mikrovlákna s extra vysokým sacím účinkem díky přidanému polyuretanu. Nezanechává žádné šmouhy a je možné využít utěrku bez chemických prostředků. Dodává se v různých barevných provedeních.

Skvěle se hodí pro automyčky, zahradu, restaurace, domácnost, úklidové firmy.

Hadřík stačí namočit do teplé vody a povrch vyleštit. Pereme do 60° C. Nepoužívat aviváž, nebělit, nežehlit, nevyvařovat. 

Barva dle skladové dostupnosti.

Mikrovlákno

Mikrovlákno se na trhu objevilo před několika lety jako takzvané švédské utěrky. Jde v principu o velmi jemná vlákna ( méně než 1 g na 100 km délky ) s průřezem ve tvaru spíše hvězdic apod. Účelem této změny je dosažení ostrého tvaru vláken pro lepší příjem drobných nečistot.

Polyaktivní mikrovlákno - vzniká spojením mikrovlákna, které má již samo o sobě výborné čisticí vlastnosti, a speciální polyuretanové pryskyřice, čímž se mění jeho struktura a zvyšuje se jeho účinnost. Tím se z mikrovlákna stane bezkonkurenční čisticí prostředek s velmi vysokou odolností proti opotřebení.

Utěrky se vyrábí zpravidla v poměru 20 % - 30 % polyamidu ( PAD ) a 70% - 80% polyesteru ( PES ).Jejich štěpením vzniká jejich výjimečná jemnost a rovněž dochází ke vzniku daného tvaru s množstvím kapilár, které jim dávají jejich zázračné vlastnosti. Díky tomu všemu má mikrovlákno schopnost nasát až 7mi násobek své váhy a stejně tak i vydat. Při ždímání z mikrovlákna odcházejí i nečistoty, což je činí tak výjimečným pomocníkem při úklidu.

Nesmírnou výhodou je schopnost perfektního vyždímání a tím rychlé uschnutí a zamezení množení nežádoucích mikroorganismů. Například z bavlny se dá vyždímat pouze 70% vody a 30% uvnitř stále zůstává a poté se jí zbavuje jen velmi pomalu.

Pomocí mikrovláken jsme schopni provést úklid rychle a efektivně, doslova jedním tahem. Mikrovlákno se stalo fenoménem, které je nezbytnou pomůckou pro úklid.

Důležitá pravidla při používání utěrek a hadrů z mikrovlákna: Mikrovlákno musí být vždy čisté, pohyb pouze jedním směrem, praní neutrálním mýdlem a dostatečný oplach, možnost prát i v pračkách, ale pozor na znehodnocení aviváží.

Parametry

Šířka cm
30
Délka cm
30
Váha ( g/m2 )
300
Značka
Clanax
Barva
Dle skladové dostupnosti
Použití
Automobil, Gastro, Restaurace, Hladké povrchy, Povrchy
Materiál
Mikrovlákno PU

Recenze našich zákazníků