♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

NiceBoy IION SmartKettle - chytrá rychlovarná konvice

Náš kód:smart-kettle

Chytrá rychlovarná konvice v moderním provedení!
Podrobný popis
Skladem 1 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
1 687,95 Kčs DPH
1 395,00 Kčbez DPH
Kód:smart-kettle
Váha:2
EAN:8594182425291
Výrobce:
Recyklační poplatek:3,69 Kč
Značka:Niceboy

Popis produktu

NiceBoy IION SmartKettle chytrá rychlovarná konvice v bílém nerezovém provedení se bude díky svému designu vyjímat nejen v klasické kuchyni, ale i v moderním interiéru. Má 5 teplotních režimů, dokáže tedy vodu zahřát přímo na 5 různých teplot nebo vodu přivést k varu a pak udržovat v požadované teplotě, až po 6 hodin. Příkon 1850 W umožňuje velmi rychlé ohřátí až 1,7 litru vody. Díky propojení s aplikací je možné ovládání na dálku nebo nastavení pravidelného spuštění chodu podle vašich potřeb. S ovládáním přes mobilní aplikaci si chytrou konvici Niceboy ION SmartKettle můžete na dálku zapnout a ohřát vodu na teplotu, jakou si přejete.

Přednastavené teploty pro horký čaj i kaši pro miminko

Používání chytré konvice ION SmartKettle nemůže být jednodušší a uspokojí milovníky horké kávy, zeleného čaje i rodiče malých dětí. Stačí nastavit si jednu z pěti nabízených teplot v rozmezí 40 až 100 °C a zmáčknout tlačítko. Vodu si můžete na požadovanou teplotu jednoduše ohřát, nebo ji převařit při 100 stupních a pak nechat zchladnout třeba na 40 °C.

Kvalitní materiály pro výdrž a bezpečnou manipulaci

Vnitřní část konvice je vyrobena kompletně z kvalitní nerezové oceli 304. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností poti korozi a zápachu, snadným čištěním a celkově vysokou životností. Navíc je konvice vybavena dvouplášťovým povrchem, který zajistí, že je povrch konvice vždy bezpečný na dotyk, ať už je teplota vody v konvici jakákoliv.

Parametry

Příkon (W)
1850
Objem ( l )
1.7
Značka
Niceboy

Ke stažení

Recenze našich zákazníků