♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

SET MOP Držák mopu STANDARD 40 cm, tyč, návlek

Náš kód:IMAKC0700

SET MOPU Držák mopu STANDARD 40 cm, tyč, návlek 1x
Podrobný popis
Skladem u dodavatele
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
502,15 Kčs DPH
415,00 Kčbez DPH
Kód:IMAKC0700
Váha:0.85
EAN:8596321872898
Výrobce:
Značka:vybaveniprouklid.cz

Popis produktu

SET MOP obsahuje držák mopu, AL tyč 140 cm, návlek mopu 1x  bavlněný mop - určen pro návlek mopu 40 cm kapsový systém nebo systém s páskem a slouží k bezdotykovému úklidu.. Dále je možné do držáku uchytit do čtyřech otvorů vaší mikrovláknovou utěrku a vytírat na sucho podlahu. Tento držák tedy umožňuje 3 druhy uchycení. Výhodou držáku je jeho nízká váha. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži.

Mop: bavlna. Vyobrazení návleku mopu se může lišit. Držák mopu standard je vhodný na menší plochy, pro domácí použití nebo na malé zatížení.

Doporučení: Delší životnost návleku zajistíte praním na maximální teplotu 60°C (mikrovlákno do 30°C), ideálně vložený v „pytli na praní mopů“, tímto se výrazně sníží riziko zanesení pračky nečistotami. Nevystavujte mop chemickým roztokům, nepoužívejte bělidla ani aviváže a nevkládejte do sušičky.

Poznámka: Mop se může po prvním praní mírně srazit. Při používání určitých druhů čistících či desinfekčních mycích prostředků může mop změnit mírně barvu. Tato změna nemá vliv na funkčnost mopu a nemůže být důvodem reklamace.

Parametry

Šířka cm
40
Délka cm
11
Váha (g)
350
Značka
vybaveniprouklid.cz
Použití
Podlahy
Druh mopu
Plochý, Kapsový
Barva
Černá, Žlutá
Materiál
Polypropylen