♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

VAKAVO GREEN tekutá mycí suspenze 5 kg

Náš kód:VPPTG050098

Tekutá mycí suspenze
Podrobný popis
Skladem u dodavatele (běžně do 2 dní)
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
321,86 Kčs DPH

64,37 Kč/kg

266,00 Kčbez DPH
Kód:VPPTG050098
Váha:5.6
EAN:8595683800488
Výrobce:
Značka:Vakavo

Popis produktu

Vakavo green - průmyslová tekutá suspenze na mytí znečištěné pokožky rukou s obsahem velmi jemného kosmetického abraziva – polyethylenového prachu. Její předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Určená k odstranění středně odolných nečistot jako jsou oleje, tuky, maziva, nafta. Použitelná zejména ve službách a průmyslu. Lze využít i jako tělový peeling.

Ochrana pokožky: Aloe vera dokáže svými výraznými hojivými, regeneračními a hydratačními účinky zajistit dokonalou obnovu přirozené struktury pokožky. Nespornou výhodou polyethylenového prachu, používaného například pro kosmetický peeling, je měkkost částic a absolutní čistota. Tím převyšuje běžně používané přírodní abrazivní složky.

Použití: Na mírně navlhčené ruce naneste přiměřené množství přípravku. Pečlivě roztírejte. Uvolněné nečistoty dobře opláchněte vodou a osušte. Následně doporučujeme použít krém Isolda vitalizační.

Výhody - jedinečná měkkost částic, vhodná také pro kosmetický peeling těla, pH neutrální, příjemně parfémovaná

Dodáváme v praktické láhvi, kterou můžete použít přímo nebo ve spojení s ABS aplikačním držákem způsob balení zajišťuje nejvyšší standard v oblasti hygieny a bezpečnosti produktu jednoduchý aplikační systém „click & go“

Parametry

Váha kg
5
Značka
Vakavo
Použití
Průmysl, Ruce

Recenze našich zákazníků