♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

vybaveniprouklid.cz Leštící utěrka SuperGloss - polyaktivní mikrovlákno 50 x 40 cm

Náš kód:gloss5040

Speciální utěrka z obohaceného mikrovlákna 50 x 40 cm, 350 g/m2, JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ
Podrobný popis
Skladem 50+ ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
24,08 Kčs DPH
19,90 Kčbez DPH
Kód:gloss5040
Váha:0.18
EAN:8596321010078
Značka:vybaveniprouklid.cz

Popis produktu

Utěrka z polyaktivního vlákna SuperGloss, 50 x 40 cm, 350 g/m2 - praktická a vysoce funkční utěrka SuperGloss, je mimořádně účinná, vyrobena z polyaktivního vlákna, která dokonale čistí, leští a odstraní až 99% bakterií z autokarosérií a jiných hladkých ploch. Díky speciálním vláknům odstraní snadno a BEZ POŠKRÁBÁNÍ veškeré nečistoty včetně hmyzu.

Vysoce savá utěrka krásně vyleští a zanechá povrch lesklý a suchý bez jediné šmouhy. Doporučujeme z vlastní zkušenosti.

Skvěle se hodí pro automyčky, zahradu, restaurace, domácnost, úklidové firmy.

Hadřík stačí namočit do teplé vody a povrch vyleštit. Pereme do 60 °C. Nepoužívat aviváž, nebělit, nežehlit, nevyvařovat.

Mikrovlákno

Mikrovlákno se na trhu objevilo před několika lety jako takzvané švédské utěrky. Jde v principu o velmi jemná vlákna ( méně než 1 g na 100 km délky ) s průřezem ve tvaru spíše hvězdic apod. Účelem této změny je dosažení ostrého tvaru vláken pro lepší příjem drobných nečistot.

Polyaktivní mikrovlákno - vzniká spojením mikrovlákna, které má již samo o sobě výborné čistící vlastnosti, a speciální polyuretanové pryskyřice, čímž se mění jeho struktura a zvyšuje se jeho účinnost. Tím se z mikrovlákna stane bezkonkurenční čistící prostředek s velmi vysokou odolností proti opotřebení.

Utěrky se vyrábí zpravidla v poměru 20 % - 30 % polyamidu ( PAD ) a 70% - 80% polyesteru ( PES ). Jejich štěpením vzniká jejich výjimečná jemnost a rovněž dochází ke vzniku daného tvaru s množstvím kapilár, které jim dávají jejich zázračné vlastnosti. Díky tomu všemu má mikrovlákno schopnost nasát až 7mi násobek své váhy a stejně tak i vydat. Při ždímání z mikrovlákna odcházejí i nečistoty, což je činí tak výjimečným pomocníkem při úklidu.

Nesmírnou výhodou je schopnost perfektního vyždímání a tím rychlé uschnutí a zamezení množení nežádoucích mikroorganismů. Například z bavlny se dá vyždímat pouze 70% vody a 30% uvnitř stále zůstává a poté se jí zbavuje jen velmi pomalu.

Pomocí mikrovláken jsme schopni provést úklid rychle a efektivně, doslova jedním tahem. Mikrovlákno se stalo fenoménem, který je nezbytnou pomůckou pro úklid.

Důležitá pravidla při používání utěrek a hadrů z mikrovlákna:

- mikrovlákno musí být vždy čisté

- pohyb pouze jedním směrem

- praní neutrálním mýdlem a dostatečný oplach

- možnost prát i v pračkách, ale pozor na znehodnocení aviváží

Pro barevnou stálost je nutné utěrku předem vyprat.

Parametry

Šířka cm
50
Délka cm
40
Váha ( g/m2 )
350
Značka
vybaveniprouklid.cz
Barva
Modrá
Použití
Okna, Sklo, Automobil, Hladké povrchy, Víceúčelové, Povrchy
Materiál
Polyaktivní vlákno