♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

BioBak - Zahradní jezírka start 0,5 kg

Náš kód:6574bak

Novinka
Přírodní startovací bakterie pro Vaše čisté zahradní jezírko a zahradní rybníček po zimě bez sinic a řas
Podrobný popis
Skladem 3-5 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
579,59 Kčs DPH

1 159,18 Kč/kg

479,00 Kčbez DPH
Kód:6574bak
Váha:0.5
EAN:8596321021791
Značka:BioBak

Popis produktu

BioBak zahradní jezírka start - přírodní startovací bakterie pro čisté zahradní jezírko nebo rybníček po zimě bez bahna a řas (pro 40 m2) - Extra účinný.

Výsledkem působení přípravku BioBak zahradní jezírka start je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu po zimním období. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci. Výsledkem používání je odstranění hnědé vody, odstranění kalné vody. Výrobek obsahuje vysoce mobilní přírodní bakterie s pozitivní chemotaxou. Bakterie umí rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu, protože se tímto odpadem živí a tím udržují čistou vodu. Při působení výrobku dochází k výraznému snížení fosforu a chlorofylu A v zahradním jezírku a rybníčku. Dochází k likvidaci řas a sinic tím, že bakterie spotřebují látky podporující růst řas a sinic. Jezírko a rybníček jsou bez fosfátů. Dochází k odstranění hnědé vody, zakalené vody a celkového zakalení ve vodním sloupci. Zvyšuje se obsah kyslíku a odstraňují sinice. Přípravek BioBak se aplikuje jednorázově po zimě, kdy teplota vody dosáhne 10°C a více.

Výhody?

+ obsahuje 1000 miliard bakterií v 0,5 kg
+ bezpečný přípravek pro rostliny i živočichy (nelze jej předávkovat)
+ nastartuje přírodní procesy po zimním období
+ během několika týdnů dochází k biologické rovnováze
+ zvýší obsah kyslíku v jezírku a rybníčku
+ významné snížení chlorofylu A
+ odstraní řasy, sinice i fosfor
+ likviduje organické usazeniny

Návod k použití:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 500 g přípravku : min. 5 litrům vody, promíchejte a polovinu ihned nalijte zpět do jezírka a druhou polovinu nalijte do filtru (pokud to není možné, aplikujte celou dávku do jezírka).

Parametry

Váha kg
0.5
Značka
BioBak
Použití
Jezírko