♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

CLEANEE ECO Hygienický čistič na podlahy s vůní citronové trávy 1 l

Náš kód:CL-PODL-LG-1L

Čistič na mytí podlahy s vůní citronové trávy - vhodný pro vypouštění do kanalizačních odpadů, septiků i domácích čističek.
Podrobný popis
Skladem 2 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
186,34 Kčs DPH

186,34 Kč/l

154,00 Kčbez DPH
Kód:CL-PODL-LG-1L
Váha:1
EAN:8594201713330
Značka:CLEANEE

Popis produktu

CLEANEE ECO Home hygienický čistič na podlahy s vůní citronové trávy je určený pro všechny typy podlah – vinylové, dřevěné, laminátové, PVC, korkové, gumové i na keramickou dlažbu. Je výjimečný svým antimikrobiálním a silným antioxidačním účinkem. Prostředek je biodegradovatelný, tím pádem i vhodný pro vypouštění do kanalizačních odpadů, septiků i domácích čističek. Je šetrný a bezpečný k pokožce i k přírodě. Netestovaný na zvířatech.

Použití:

Při běžném znečištění nalijte 50 ml přípravku (3 polévkové lžíce) do 5 litrů vody. Pomocí mopu aplikujte na podlahu a nechte uschnout. V případě silného znečištění aplikujte neředěný přípravek přímo na znečištěná místa, pomocí kartáčku vyčistěte a poté setřete pomocí mopu nebo vlhkého hadříku.

Skladování:

Skladujte při teplotách 15–30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, chraňte před mrazem. Produkt má 100% přírodní složení, a proto může pod vlivem teploty měnit konzistenci a barvu, nemá to však vliv na jeho vlastnosti. Uchovávejte v původních obalech. Použitelné po dobu 6 měsíců od první aplikace. Prázdné obaly jsou recyklovatelné.

Bezpečnostní upozornění:

V případě zasažení očí vymývejte čistou vodou 3–5 minut. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení : 1000 ml

Parametry

Objem ( l )
1
Značka
CLEANEE
Použití
Podlahy

Bezpečnostní upozornění

VeganVegan