♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

CLEANEE EKO Gel na nádobí s vůní rebarbory 500 ml s dávkovačem

Náš kód:CL-Q-GN-R-500

Ekologický přípravek na mytí nádobí s impozantní vůní rebarbory a praktickým dávkovačem. S vysokou odmašťující účinností.
Podrobný popis
Skladem 3-5 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
83,49 Kčs DPH

166,98 Kč/l

69,00 Kčbez DPH
Kód:CL-Q-GN-R-500
Váha:0.5
EAN:8594212761405
Značka:CLEANEE

Popis produktu

Ekologický přípravek na mytí nádobí s oblíbenou vůní rebarbory a praktickým dávkovačem. S vysokou odmašťující účinností.

Ekologický přírodní koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí složený z 95% z přírodních látek se svěží vůní rebarbory. Účinně odstraňuje veškeré nečistoty od jídla, mastnotu i ostatní odolné skvrny. Neobsahuje parabeny, umělá barviva, formaldehyd ani mikroplasty, díky svému unikátnímu složení je vhodný i pro vypouštění do septiků a domácích čističek odpadů.

Netestováno na zvířatech. Český výrobek.

Použití: Malé množství gelu rozmíchejte v teplé vodě v naplněném dřezu nebo naneste přímo na nádobí a poté smyjte čistou teplou vodou. Při mytí nádobí v naplněném dřezu šetříte vodu a snížíte její znečištění. Napomáháte tím k ochraně životního prostředí.

Bezpečnostní upozornění: Může způsobit vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Vyhněte se kontaktu s očima, pokud dojde ke kontaktu, důkladně několik minut propláchněte čistou vodou. Pokud podráždění přetrvává, navštivte lékaře.

Skladování: Skladujte na suchém místě při teplotách 5 - 25° C

Parametry

Objem ( l )
0.5
Značka
CLEANEE
Použití
Kuchyně, Nádobí

Recenze našich zákazníků