♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

CLEANEE Ekologický gel na nádobí s vůní rebarbory 5 l

Náš kód:CL-Q-GN-R-5L

Ekologický přípravek na mytí nádobí se zajímavou vůní rebarbory. S vysokou odmašťující účinností. Eko balení.
Podrobný popis
Skladem 3-5 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
527,56 Kčs DPH

105,51 Kč/l

436,00 Kčbez DPH
Kód:CL-Q-GN-R-5L
Váha:5
EAN:8594212761412
Značka:CLEANEE

Popis produktu

Ekologický přípravek na mytí nádobí s oblíbenou vůní rebarbory a praktickým dávkovačem. S vysokou odmašťující účinností.

Ekologický přírodní koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí složený z 95% z přírodních látek se svěží vůní rebarbory. Účinně odstraňuje veškeré nečistoty od jídla, mastnotu i ostatní odolné skvrny. Neobsahuje parabeny, umělá barviva, formaldehyd ani mikroplasty, díky svému unikátnímu složení je vhodný i pro vypouštění do septiků a domácích čističek odpadů.

Netestováno na zvířatech. Český výrobek.

Použití: Malé množství gelu rozmíchejte v teplé vodě v naplněném dřezu nebo naneste přímo na nádobí a poté smyjte čistou teplou vodou. Při mytí nádobí v naplněném dřezu šetříte vodu a snížíte její znečištění. Napomáháte tím k ochraně životního prostředí.

Bezpečnostní upozornění: Může způsobit vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Vyhněte se kontaktu s očima, pokud dojde ke kontaktu, důkladně několik minut propláchněte čistou vodou. Pokud podráždění přetrvává, navštivte lékaře.

Skladování: Skladujte na suchém místě při teplotách 5 - 25° C

Balení: 5 l

Parametry

Objem ( l )
5
Značka
CLEANEE
Použití
Nádobí