♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

Nanolab PINK čistící pasta 500 g

Náš kód:2613

Novinka
Složení pasty je tak silné, že dokáže zvládnout i tu nejodolnější špínu a přesto je tak jemné, že nezpůsobí žádné poškození ani nezanechá škrábance na povrchu.
Podrobný popis
Skladem 5-10 ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
130,68 Kčs DPH

261,36 Kč/kg

108,00 Kčbez DPH
Kód:2613
Váha:0.6
EAN:8594201614828
Výrobce:
Značka:Nanolab

Popis produktu

Pink STRONG multifunkční čistící pasta 500 g

Růžová čistící pasta PINK slouží pro odstranění nečistot z nejrůznějších povrchů. Vhodná je na kov, keramiku, sklo, digestoř, sporáky, hrnce, pánve, grily i trouby. Využít ji ovšem mu°žete také na čištění autodílů či zahradního nábytku. Účinně odstraňuje vodní kámen a navrací povrchům lesk. Leští a maskuje škrábance a obnovuje tak poškozené povrchy.

Díky její koncentrované formuli potřebujete pouze malé množství pro dosažení maximálního účinku, takže jedno balení vydrží mnohem déle, než byste očekávali.

Pokud jste někdy strávili hodiny drhnutím pečícího plechu, krbu nebo koupelny, víte, jaký to může být boj. Ale s růžovou čistící pastou je to minulost. Stačí nanést malé množství pasty na špinavý povrch, jemně ho otřít houbou a pak opláchnout vodou.

Pokud máte špinavé boty, zejména s gumovými podrážkami, můžete použít PINK pastu k jejich očištění. Aplikujte, jemně drhněte a poté otřete vlhkým hadříkem.

Parametry

Váha kg
0.5
Značka
Nanolab
Použití
Univerzální