Vážení zákazníci, dne 14.6.2024 bude prodejna otevřena do 15:30 hod.
Děkujeme za pochopení.
♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik
blog header

Poradna

Čištění Finalitem

finalit.png
 

Vaše kameny budou zářit!

Vysoce koncentrované kvalitní produkty z Rakouska.

Ty nejlepší reference, z celého světa, profesionální služby našich týmů a odborné znalosti našich uživatelů díky Finalit Akademii. 

Finalit je úspěšná rakouská společnost zabývající se profesionální péčí o kámen a dlažbu, která nabízí  produkty pro základní čištění, speciální čištění, ochranu/impregnaci a péči, jakož i související služby v soukromých a  veřejných objektech na mezinárodní úrovni.
Produktová řada Finalit byla vytvořena na základě praktických zkušeností z kamenické praxe. Čističe jsou určeny k rychlému a účinnému řešení problémů se skvrnami, zabarvením okrajů spár, k odstranění ochranných vrstev a výkvětů. Impregnace poskytují dlouhodobou ochranu, zvyšují protiskluzový účinek, chrání proti graffiti a mnoho dalšího.

Ať už se jedná o přírodní kámen, mramor, žulu, pískovec, vápenec, umělý kámen, jemnou kameninu, teraco, terakotu, kabřinec, cihly, beton atd. – díky produktům Finalit budou vaše problémy vyřešeny! 
Produkty Finalit jsou testovány Zkušebním a výzkumným ústavem MA 39 města Vídně, jsou odolné proti UV záření a posypovým solím, jsou kompatibilní s potravinami, prodyšné, odolné proti skvrnám a vodoodpudivé. Ošetřené povrchy lze znovu používat již po jedné hodině. 
Mezi nejznámější prestižní objekty, které byly úspěšně ošetřeny produkty Finalit, patří pyramidy v  Sakkáře a  Cheopsova pyramida v Egyptě, Památník princezny Diany v londýnském Hyde Parku, Akropole v  Aténách a kostel Frauenkirche v Drážďanech. Na
domácím trhu v Rakousku byly produkty Finalit použity k čištění a ochraně před nečistotami a vlivy prostředí u budovy parlamentu, vídeňského hlavního nádraží, nového nádraží BahnhofCity West a Rakouské národní banky.

Níže si vyberte oblast problému a vyberte si z účinných přípravků.

 
Akrylát Káva Mech Poleptání Víno
Čaj Kobercová lepenka Měděnka Poškrábání Vosk
Cigarety Krev Mléko Řasy Vosk ze svíček
Čištění spár Květy Moč Rez Zbytky lepidel
Cola Lak Nátěry Silikon Žluté skvrny na kararském mramoru
Dehet Lak na nehty Nátěry ze syntetických pryskyřic Skvrny od mědi Změny zabarvení spár následkem syntetických látek v tmelu
Epoxidové pryskyřice Lazura na dřevě Ocet Tráva Znečištění v exteriérech
Fixy Lepenka Olej Třísloviny Znečištění v interiérech
Graffiti Listí Otěry od pryže Tuk Žvýkačka
Graffity na porézním povrchu Malta, zbytky Ovocné kyseliny Tužka  
Inkoust Marmeláda Plíseň Vápenné a cementové vrstvy  
Karton Mastné okraje silikonovaných spár Plody Vápenné výkvěty