♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik
blog header

Poradna

Ekologický úklid

4. listopadu 2019 / Nákupní rádci
Vyměnili jste igelitové tašky za látkové, místo PET lahví používáte své vlastní a pečlivě třídíte? Pokud chcete být k sobě a životnímu prostředí ještě šetrnější, vyzkoušejte Eko úklid! Většina běžných čisticích prostředků je chemickou a často toxickou bombou. Ohrožují nejen naše vlastní zdraví, ale prokazatelně poškozují i životní prostředí. Ekologické čisticí prostředky se vyrábí bez chemie, nejčastěji z rostlinných olejů, nezatěžují životní prostředí a úklid zvládnou stejně dobře jako ty neEko.


 

Čistá kuchyň v Eko stylu

Spolehlivá a ekologická náhrada za běžný prostředek na nádobí? Sáhněte po přípravku Feel Eco, ten zajistí dokonale čisté nádobí a snadno si poradí i s odstraněním postřiků a špíny z ovoce a zeleniny. Navíc nevysušuje pokožku a úžasně voní! S nečistotami na lince, varné desce nebo v troubě si lehce poradí kuchyňský čistič OnlyEco. Obsahuje 99,69 % čistě přírodních surovin, je snadno rozložitelný a kuchyň provoní čerstvými pomeranči.

 

Úklid podlahy bez chemie

K odstranění nečistot a bakterií z podlahy běžně používáte dezinfekci a chemické prostředky? Zkuste příště sáhnout po čisticím prostředku na podlahy OnlyEco. Hravě si poradí i s odolnou špínou, a navíc je šetrný. Použít ho můžete k čištění dřevěných, keramických i syntetických podlahových krytin. Čistič OnlyEco obsahuje olej z citronové kůry, který chrání krytinu a krásně provoní celý dům.

Lesklá okna za pár minut

O tom, jak nejlépe a nejefektivněji umýt okna, jsme si už řekli. Klíčem k úspěchu jsou správné podmínky, pomůcky a přípravky. Místo běžného chemického přípravku zkuste sáhnout po ekologické variantě, doporučujeme prostředek Feel Eco čistič oken. Ten odmašťuje, nezanechává šmouhy, rychle se odpařuje a zabraňuje zamlžování oken. Navíc je tak šetrný, že ho lze použít i na skleněná terária.

 

Eko úklid koupelny

Při úklidu koupelny a toalety běžně používáme ty největší chemické driáky. Důvod je jednoduchý – koupelna a WC jsou semeništěm bakterií. K jejich likvidaci přitom nepotřebujete žádný chemický arzenál, vše uklidíte pomocí přírodních čisticích prostředků. S čištěním sifonů a odpadů pomůže přípravek Bacti SO, zprůchodní odpadní systém a odstraní nepříjemný zápach. Perfektně čistou toaletu bez barevných skvrn a bakterií zajistí KRYSTAL WC cleaner ECO, ten je vhodný zvláště tam, kde je tvrdá voda. Vodní kámen rychle odstraníte s Feel Eco čističem koupelen, stačí nastříkat na znečištěnou plochu, nechat 3–5 minut působit, setřít a opláchnout. Během chviličky se zbavíte nepěkných map a koupelna bude zářit.