♠ Jste škola, firma nebo instituce? Zavolejte nám pro nižší ceny na telefon 602 653 310 ♠
logo
kosik

Nanolab KAO KAI luxusní Parfémy do praní testovací SADA 7 ks

Náš kód:2757

Novinka
Objevte kouzlo parfému do praní KAO KAI., který je inspirován francouzskou vůní a je vyroben s ohledem na nejnáročnější zákazníky.
Podrobný popis
Skladem 10+ ks
Jste firma? Máme pro vás lepší ceny -
385,99 Kčs DPH
319,00 Kčbez DPH
Kód:2757
Váha:0.6
EAN:8594201614484
Výrobce:
Značka:Nanolab

Popis produktu

Nanolab KAO KAI luxusní Parfémy do praní inspirovaný francouzskou vúní, testovací SADA 7 ks - díky tomuto parfému se vaše prádlo nejenom stane neodolatelně vonící, ale také získá jemnost, která vás překvapí. Složení je šetrné k vašemu oblečení a zároveň k životnímu prostředí. Místo agresivních chemikálií, které mohou poškodit vlákna vašeho oblečení a zatížit přírodu. KAO KAI. používá jemné, ale účinné složky, které zanechávají vaše oblečení neuvěřitelně měkké a snadné na žehlení.

No.1 - květinová vůně (My Way)

No.2 - ovocná květinová vůně (Si)

No.3 - květinová vůně (Bright Crystal)

No.4 - květinová vůně (Chloe)

No.6 - orientálně kořeněná vůně (Code)

No.7 - dřevitě kořeněná vůně (BOSS Bottled)

No.8 - svěží a čistá vůně (Sauvage)

Parfém do praní je snadno použitelný, stačí jej přidat do pracího cyklu místo aviváže. Díky nízké dávce stačí jedno balení na velké množství praní, což z něj činí ekonomickou volbu pro vaši domácnost.

Parfém je možné použit i v sušičce a to s ohromujícím efektem! Stačí jej aplikovat na vlněnou koulia vložit do sušičky spolu s prádlem. Během sušení se pak parfém rovnoměrně rozprostře po celém prádle a vy tak získate dokonale voňavý šatník.

Doporučené dávkování: použijte 5 ml koncentrátu na 4 kg prádla do nádobky na aviváž. Pro lepší představu 5 ml odpovídá množství plného víčka.

Objem: 8 x 10 ml
Praní: 2 dávky/tester

Parametry

Počet kusů v balení
7
Značka
Nanolab